VSDISPLAY 15.6" 15.6 Inch 1920X1080 LCD Screen G156HTN02.1 with DVI VGA Audio LCD Controller Board 68676
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
15.6" 15.6 Inch 1920X1080 LCD Screen G156HTN02.1 with DVI VGA Audio LCD Controller Board 68676
  • 15.6" G156HTN02.1 1920X1080 LCD Screen: Outline Size 363.8(W)×215.9(H) ×12.5(D) mm Display Area 344.16(W)×193.59(H) mm Brightness 1000 cd/m² (Typ.) Contrast Ratio 700:1 (Typ.) (TM)
  • DVI VGA AUDIO LCD Board Work for LVDS Interface LCD Screen
  • Signal Interface LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
  • Recommend Power Adapter Spec. Input Power Adapter: 12Vdc More than 2A. Help to Notice There is No Power Adapter in the Packing List.
  • Packing list: 1× VGA DVI LCD Controller Board 68676 1×15.6" G156HTN02.1 1920X1080 LCD Screen 1× Inverter Board 1× Backlight Cable 1× Keyboard With Cable